آبشارهای کوهسر

 آبشارهای کوهسر در حدفاصل روستاهای جنگلی سفیدآب (اسپی او) و کوهسر (گوسر) از توابع بخش نشتارود، شهرستان تنکابن قرار گرفته‌اند و از جمله مقاصد گردشگری و جاهای دیدنی تنکابن هستند. برای دسترسی به این آبشارها باید از جاده‌ای خاکی با چشم‌انداز‌هایی دیدنی و همچنین رودخانه عبور کرد. مجموعه آبشارهای کوهسر در فصول پرآب، به‌غایت زیبا و باشکوه هستند و گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشانند.

 شهر رویایی تنکابن یکی از شهر‌های زیبای استان مازندران است که از جاذبه‌های طبیعی و چشم انداز‌های بینظیری برخوردار می‌باشد. در تنکابن به ترکیبی از عوامل شگفت انگیز طبیعی مانند آفتاب، دریا، کوه، دشت و جنگل به سهولت دسترسی دارید. آبشار‌های کوه سر تنکابن مجموعه‌ای از آبشار‌هایی هستند که از جاذبه‌های اکوتوریستی این شهر به شمار می‌روند. برای رسیدن به این آبشار‌ها ابتدا باید به استان مازندران و شهر تنکابن بروید.

می‌توانید از هر شهری که به تنکابن سفر می‌کنید، ابتدا دو سه روزی در یکی از هتل‌های تنکابن توقف کنید و به گشت و گذار در زیبایی‌های خود شهر بپردازید. راه دسترسی به آبشار‌های کوهسر تنکابن این مجموعه آبشار در بین روستا‌های سفیدآب و کوهسر که هر دو از توابع بخش نشتارود تنکابن هستند، قرار گرفته است. فاصله نشتارود تا تنکابن ۵ کیلومتر بوده و در قسمت شمال شرق تنکابن واقع شده است. راه دسترسی به این آبشار‌ها جاده خاکی است و گاهی لازم است که از میان رودخانه عبور کرد. چشم انداز‌های بی نظیری در طول مسیر رسیدن به این آبشار‌ها وجود دارد.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

پل ریالتو در شهر زیبای ونیز، ایتالیا

روسیه

بزرگترین موزه مجموعه نقاشی جهان، موزه ارمیتاژ

روسیه

 کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

روسیه

همه چیز درباره کشور زیبای روسیه