اتاق استراحت‌های فرودگاه مهرآباد

بسیاری از مواقع افراد درگیر سفرهای چند مرحله‌ای طاقت فرسا می شوند که باعث می شود زمان زیادی رو تو فرودگاه باشند، به همین دلیل محلی برای استراحت و ریلکسیشن برای افراد در فرودگاه‌ها در نظر گرفته شده. کپسول‌های استراحت در فرودگاه به همین منظور طراحی شدند تا شما بتوانید با خیال راحت‌تری در فرودگاه وقت بگذرانید و آرامش بیشتری رو در این محیط پر تحرک و بسیار شلوغ تجربه کنید.

 این کپسول ها در ایران و در فرودگاه مهرآباد هم تعبیه شدن و به مسافران این امکان رو میدن تا بتونن کمی آروم بگیرن و هیاهو و استر سفر رو کنترل کنن و به سمت آرامش حرکت کنن.

برای پروازهایی که تاخیر دارند، پروازهایی که خصوصا در ایران کم هم نیستند، وجود چنین فضاهایی باعث می شود تا شما زمان بهتری را در فرودگاه سپری کنید و اندکی راحت‌تر این زمان خسته کننده که باید منتظر پرواز بمانید را بگذرانید.

حضور این کپسول‌های استراحت در فرودگاه مهرآباد گام مهمی در راستای افزایش بهره وری از زمان و به کارگیری وقت به بهترین نحو ممکن است. شما با پرداخت مبالغ مختلفی که به صورت پلکانی افزایش پیدا می کند می‌توانید از این کپسول‌های استراحت در فرودگاه استفاده کنید.

استفاده از این کپسول‌ها در فرودگاه مهرآباد برای یک ساعت ۵۰ هزار تومان، برای دو ساعت ۱۰۰ هزار تومان و برای سه ساعت ۱۴۰ هزار تومان هزینه داره.

استفاده از این کپسول‌ها در اکثر مکان‌های دنیا، خصوصا در فرودگاه‌ها بسیار رایجه و بسیار از آنها استقبال شده است. به طوری که با سرعت زیادی به کارگیری این روش برای فضای استراحت افراد در حال افزایش است. یکی از اصلی‌ترین فواید و مزایای این کپسول‌ها این است که شما امکان استراحت رو در شرایط شلوغ و پر از خستگی خواهید داشت و این کار باعث افزایش بهره وری و انرژی افراد در طی سفر است. این کپسول‌ها به شما کمک می‌کنه که بتونید شرایط آرامی رو در حین زمانی که در انتظار پرواز بعدی هستید تجربه کنید.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

پل ریالتو در شهر زیبای ونیز، ایتالیا

روسیه

بزرگترین موزه مجموعه نقاشی جهان، موزه ارمیتاژ

روسیه

 کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

روسیه

همه چیز درباره کشور زیبای روسیه