افتتاح ۱۱ پروژه گردشگری فارس طی دهه فجر

به گزارش ردبلیط؛ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس از افتتاح ۱۱ پروژه گردشگری همزمان با ایام دهه فجر در این استان خبر داد.

محمد ثابت اقلیدی امروز، ۱۸ بهمن با اشاره به فرا رسیدن ایام دهه فجر گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این ایام ۱۱ پروژه گردشگری با حجم سرمایه‌گذاری بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد. 

وی افتتاح هتل، اقامتگاه سنتی، هتل آپارتمان و محیط پارک طبیعی را از جمله برنامه‌ها در این ایام برشمرد و ادامه داد: بر این اساس، ۲ هتل در شیراز، یک هتل آپارتمان در مرودشت، ۵ اقامتگاه سنتی در شیراز، ۲ اقامتگاه بوم گردی در شهرستان داراب و یک محیط و پارک طبیعی در نی‌ریز افتتاح خواهد شد. 

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس اظهار کرد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها برای ۳۱۵ نفر شغل ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه بی‌تردید با افزایش سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری شاهد اشتغال‌زایی گسترده‌ای درفارس خواهیم بود، افزود: اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس آمادگی لازم برای همکاری با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در راستای توسعه زیرساخت‌های صنعت گردشگری استان را دارد و از تمامی سرمایه‌گذاران علاقه‌مند در این زمینه دعوت می‌کند. 

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

اطلاعاتی درباره سفر به رم، ایتالیا

ایتالیا

مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

ایتالیا

راهنمای سفر فلورانس ایتالیا

شیراز

بهترین هتل های شیراز