اولویت تأمین زیرساخت‌ها با پروژه‌های در آستانه بهره‌برداری

به گزارش ردبلیط، معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل گفت: اولویت تأمین زیرساخت‌ها با پروژه‌هایی است که در آستانه بهره‌برداری قرار دارند.

نگار سریع‌الاطلاق پنجم خرداد در جمع خبرنگاران گفت: در راستای تأمین زیرساخت‌ها برای پروژه‌های گردشگری طرح برق‌رسانی، افزایش قدرت و تأمین روشنایی برای ۱۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال در حال اجرا است. 

معاون سرمایه‌گذاری اداره کل میراث‌ فرهنگی استان اردبیل افزود: اولویت تأمین زیرساخت‌ها با پروژه‌هایی است که در آستانه بهره‌برداری قرار دارند و عملیات اجرایی همه این ۱۴ طرح در سال ۱۴۰۳ به اتمام خواهد رسید. 

وی بیان کرد: مجتمع‌های آبدرمانی، مرکز سرگرمی و تفریحی، اقامتگاه‌های بومگردی و مجتمع‌های گردشگری از جمله پروژه‌هایی هستند که در این طرح و در مناطق مختلف استان اردبیل، عملیات برق‌رسانی آنها در حال اجرا قرار دارد.

سریع‌الاطلاق ادامه داد: شناسایی پروژه‌های اولویت‌دار حوزه گردشگری برای تأمین زیرساخت‌ها با توجه به پیشرفت آن‌ها اتفاق می‌افتد و با همکاری سایر سازمان‌ها و نهادها اقدامات لازم در راستای اجرای زیرساخت‌ها در اسرع وقت انجام می‌شود.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

اطلاعاتی درباره سفر به رم، ایتالیا

ایتالیا

مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

ایتالیا

راهنمای سفر فلورانس ایتالیا

شیراز

بهترین هتل های شیراز