اولین اقدام رئیس جمهور آینده در حوزه گردشگری چه باید باشد؟

به گزارش ردبلیط؛ مشاور سرمایه‌گذاری گردشگری گفت: گردشگری، رهیافت و پیشرانی ارزشمند برای توسعه اقتصادی، اشتغال‌زایی و تحقق توسعه پایدار است که این امر منجر می‌شود تا دولت آینده نگاه بهتری به این حوزه داشته باشد.

احمد دیناری در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص انتظارات از دولت جدید اظهار کرد: ما در دولت چهاردهم با افتخار به توسعه گردشگری در ایران می‌پردازیم و بر اهمیت آن نیز واقف هستیم و معتقدیم گردشگری، رهیافت و پیشرانی ارزشمند برای توسعه اقتصادی، اشتغال‌زایی و تحقق توسعه پایدار است و باعث سرزندگی اقتصادی و اجتماعی در کشور می‌شود.

وی افزود: برای تحقق این هدف والا به تقویت تفاهم، تعامل و روابط دوسویه با سایر کشورها جهت افزایش ورود گردشگران بین‌المللی، ارتقای استانداردها و زیرساخت‌های خدمات گردشگری و معرفی ظرفیت‌های گردشگری کشور می‌پردازیم.

مشاور سرمایه‌گذاری گردشگری خاطرنشان کرد: تمام اعضای کابینه دولت چهاردهم به این مأموریت معتقد و پایبند هستند و یقین داریم با همکاری، همفکری و هماهنگی‌های میان ارکان دولت، سایر قوا، حاکمیت، بخش خصوصی و جامعه گام‌های بزرگی در جهت توسعه و تحول گردشگری ایران نیز برمی‌داریم.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

گردشگری

پیشنهادهایی برای افزایش سهم گردشگری ایران

اخبار

تعطیلی سراسری موزه‌ها و محوطه‌های تاریخی در تاسوعا و عاشورا

گردشگری دنیا

مهمانان باستانی یک هتل در انگلستان

ترکیه

سهم سریال های ترکی در گردشگری ترکیه