بازدید ۱۵۸ هزار مسافر از جاذبه‌های گردشگری ملایر

به گزارش رد بلیط؛ مدیر اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ملایر با اشاره به اینکه در نوروز ۱۳ هزار و ۸۰ نفر در مراکز اقامتی شهرستان اقامت داشتند، گفت: در زمینه بازدید از جاذبه‌های گردشگری، آثار تاریخی و باستانی و اماکن فرهنگی ملایر ۱۵۸ هزار مورد بازدید ثبت شده است.

ابراهیم جلیلی امروز (چهارشنبه، ۱۵ فروردین ماه) در جلسه شورای اداری شهرستان ملایر به ۶۸ مورد بازدید انجام‌شده از مراکز تحت پوشش اداره میراث فرهنگی در تعطیلات نوروز اشاره و بیان کرد: هیچ شکایتی در سامانه مربوطه ثبت نشده است.

وی به برگزاری ده‌ها برنامه فرهنگی، هنری و گردشگری با همکاری شهرداری‌ها، اداره ارشاد، اداره اوقاف، تبلیغات اسلامی و … در نوروز در شهرستان اشاره کرد و افزود: کتابچه الکترونیکی گردشگری ملایر توسط شهرداری تدوین شد و نقش مهمی در جذب گردشگران و مسافران داشت.

او با بیان اینکه ۱۴۰ واحد متخلف در حوزه اصناف توسط کمیته تنظیم بازار به تعزیرات حکومتی معرفی شدند، گفت: طبق اعلام اداره راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای ملایر در نوروز امسال دو میلیون تردد در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی ملایر ثبت شد.

جلیلی اضافه کرد: انتظار داریم در تعطیلات عید فطر بین ۲۵ تا ۳۰ درصد شمار ورود مسافران و گردشگران به شهرستان ملایر نسبت به سال گذشته افزایش یابد.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

اخبار

هزینه بلیط پروازهای لغو شده برگردانده می‌شود

اخبار

افزایش ۳۰ درصدی عوارض خروج از کشور 

اخبار

کشف۳۳ قلم شی تاریخی در گیلان

اصفهان

از راز عجیب «منارجنبان» تا جاذبه‌های گردشگری اصفهان