بهترین سواحل شهر دبی | ۷ ساحل جذاب و بی نظیر

در چند سال اخیر سواحل متعدد دبی مقصد بسیاری از مسافران شده است و ساحل‌گردی یکی از مهمترین تفریحات دبی شناخته می‌شود. در سواحل دبی امکانات متعددی برای گذراندن اوقاتی خوش در کنار خانواده و دوستان ارائه می‌شود که هر گردشگری را جذب خود می‌کند. 

ساحل کایت (ساحل بادبادک)

ساحل کایت در شهر دبی از جمله ساحل‌های محبوب و خانوادگی است. این ساحل زیبا دارای شن‌های نرم و طلایی است که علاوه بر منظره زیبا برای شنا کردن در آب‌های کم عمق ساحلی مناسب می‌باشند. بادبادک های رنگارنگ در آسمان این ساحل همه جا دیده می‌شوند. همین موضوع باعث شده که نام کایت را برای این محل انتخاب کنند.

Kite Beach

ساحل مارینا

ساحل مارینا دبی یکی از زیباترین جاذبه های این شهر است. این ساحل که عرض بسیار زیادی دارد، زیبا، صاف و دارای شن های سفید رنگی است که زیبایی و جلوه فوق العاده ای دارد. در اطراف ساحل مارینا دبی کافه ها و مغازه های مختلفی نیز وجود دارد که گردشگران می توانند هر زمان که علاقه مند بودند از آن ها استفاده کنند.

Marina Beach

ساحل الممزار

ساحل الممزار هم از دیگر سواحل زیبای دبی است که تاییدیه پرچم آبی ساحل (Blue Flag) را به‌خاطر رعایت استانداردهای سختگیرانه دریافت کرده است. پارک ساحلی الممزار شامل محوطه چمن بسیار وسیع مختص پیک نیک، محوطه مخصوص باربیکیو و غذا، آمفی تئاتر، استخر، محوطه بازی کودکان، اجاره دوچرخه، تالاب‌ها و محوطه سرپوشیده کنار ساحل است.

Al Mamzar Beach

 ساحل لا مر

ساحل لا مر یکی از جدیدترین سواحل دبی است که به‌خاطر رستوران‌ها و کافه‌هایش، به‌ویژه بستنی و خوراکی‌های خوشمزه‌ دیگری که می‌فروشد طرفداران زیادی دارد. در این ساحل می‌توانید کنار ساحل بنشینید و از تماشاکردن و گوش‌دادن به صدای موج‌های آرامش بخش دریا لذت ببرید و از زمان طلوع خورشید تا غروب خورشید فرصت دارید در آب دریا شنا کنید.

ساحل جمیرا

ساحل جمیرا یکی از بهترین سواحل دبی است که با وجود قدیمی بودن آن، همچنان از پر تردد ترین ها به شمار می رود. ساحل جمیرا، ساحلی طلایی رنگ که در کنار فضای سبز با نخل هایی تنومند، زیبایی خاصی را به چشم می کشد. همچنین پارک جمیرا هم در مجاورت همین ساحل قرار گرفته است که دارای محوطه ای اختصاصی برای باربیکیو و فضای سبزی عالی می باشد.

Jumeirah Beach

ساحل أم سقیم (ساحل سان ست)

این ساحل یکی از بهترین سواحل دبی در شب است که اجازه شنا پس از غروب آفتاب را هم به شما می دهد. همین موضوع باعث شده تا مهم ترین ویژگی آن در میان دیگر سواحل دبی باشد. ضمن این که ساحل ام سقیم منظره ای فوق العاده رو به برج العرب دبی دارد.

Umm Suqeim Beach

ساحل الصفوح (ساحل قصر سیاه)

از دیگر بهترین سواحل دبی، می توان به ساحل الصفوح دبی اشاره نمود.  این ساحل به دلیل قرار گیری میان برج العرب و نخل جمیرا از دید بسیاری از گردشگران خارج است و همین موضوع سبب شده تا برخی از ساکنین شهر دبی، این ساحل را به نام سیکرت بیچ (Secret Beach) به معنی ساحل مخفی معرفی کنند

Al Sufouh Beach Dubai
برچسب ها: دبی, سواحل دبی

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

پل ریالتو در شهر زیبای ونیز، ایتالیا

روسیه

بزرگترین موزه مجموعه نقاشی جهان، موزه ارمیتاژ

روسیه

 کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

روسیه

همه چیز درباره کشور زیبای روسیه