حضور بلاگرهای چینی و معرفی گردشگری کرمان

به گزارش ردبلیط، مشاور گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از سفر ۱۰بلاگر و اینفلوئنسر چینی به کرمان خبر داد و گفت: این گروه در قالب توری تحت عنوان «سلام ایران» به معرفی پتانسیل‌ها و جاذبه‌های گردشگری کل کشور مسیری را می‌پیمایند و عصر امروز به کرمان می‌آیند.

معین افضلی از سفر ۱۰ بلاگر و اینفلوئنسر چینی به کرمان خبر داد و اظهار کرد: این گروه در قالب توری تحت عنوان «سلام ایران» به معرفی پتانسیل‌ها و جاذبه‌های گردشگری کل کشور مسیری را می‌پیمایند، به‌گونه‌ای که دو روز گذشته در بندرعباس بودند و عصر امروز به کرمان می‌آیند.

وی ادامه داد: این بلاگرها و اینفلوئنسرها امشب در هتل کاروانیکا اقامت می‌کنند و بازدیدهایی از بافت قدیم کرمان، شهر ماهان و بیابان لوت و شهداد خواهند داشت.

مشاور گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان با تاکید برآنکه این افراد به معرفی زیرساخت‌های گردشگری و جاذبه‌های گردشگری می‌پردازند، اظهار کرد: این برنامه با همکاری وزارتخانه‌های امورخارجه، میراث فرهنگی و شرکت هواپیمایی ماهان برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان این مطلب که هزینه‌های این برنامه را شرکت هواپیمایی ماهان پرداخت می‌کند، تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم از این فرصت به خوبی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان استفاده کنیم. 

افضلی ادامه داد: یکی از بهترین راه‌های معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری برگزاری فن‌تورها یا تورهای آشناسازی توسط بلاگرها و آژانس‌های مسافرتی، تورگردان‌ها و توراپراتورها است و تاکنون هواپیمایی ماهان دوسه تور با حضور افرادی از کشورهای اروپایی، روسیه و چین برای معرفی جاذبه‌های گردشگری کرمان و بیابان لوت برگزار کرده است.

وی با بیان این مطلب که این برنامه بلند مدت است، افزود: آژانس‌های مسافرتی باید ارتباط برقرار و تورهای خاص خود را برگزار کنند.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

پل ریالتو در شهر زیبای ونیز، ایتالیا

روسیه

بزرگترین موزه مجموعه نقاشی جهان، موزه ارمیتاژ

روسیه

 کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

روسیه

همه چیز درباره کشور زیبای روسیه