دراین کشورها در زمستان تعطیلات تابستانی داشته باشید

هر فصل زیبایی خاص خود را دارد. لذت گذراندن تعطیلات در زمستان متفاوت است البته شما می‌توانید تعطیلات تابستانی را حتی در زمستان داشته باشید.

تایلند

تایلند، یک مرکز گردشگری، مقصدی است که هرگز محبوبیت خود را از دست نمی دهد. ماه‌هایی که باران‌های موسمی به کشور نمی‌رسد از نوامبر شروع می‌شود و در فوریه به پایان می‌رسد. این بدان معنی است که می توانید در فصل زمستان با خیال راحت به تایلند سفر کنید.

Thailand

مالدیو

فصل زمستان مالدیو قطعاً با زمستان هایی که می شناسیم بسیار متفاوت است. در طول سفر به مالدیو، می توانید جنبه ها و سخاوت طبیعت را که قبلاً هرگز نمی دانستید، کشف کنید. علاوه بر این، این یک تعطیلات خستگی ناپذیر خواهد بود که در آن می توانید تمام شب را در مقابل آتشی که در ساحل می سوزد استراحت کنید و در طول روز زیاد آفتاب بگیرید.

Maldives

 جمهوری دومینیکن

در این کشور هیچ کمبودی برای گردشگران وجود ندارد، جایی که گردشگران از سراسر جهان، فارغ از اروپایی، آمریکایی و آسیایی به آنجا سرازیر می شوند. اقامت در هتل های مجلل، غواصی در آب های آبی عمیق و لذت بردن از زندگی جزیره ای گرمسیری در هر زمانی از سال امکان پذیر است.

Dominican Republic

امارات 

 کشور امارات به عنوان یکی از بهترین کشورها برای مسافرت در زمستان به شما پیشنهاد می‌شود. کشور امارات و البته شهر دبی از زیباترین مقاصدی است که در نزدیکی کشور ما قرار گرفته ولی با این وجود، به دلیل داشتن جغرافیایی که متشکل از صحراهای خشک و سوزان و همین طور ساحل‌های پهناور و گرم و مرطوب است زمستان‌های خوش آب و هوایی دارد.

United Arab Emirates

اسپانیا 

اسپانیا یکی دیگر از مقاصد زیبا و دلپذیر بین بهترین کشورها برای مسافرت در زمستان است؛ چرا که نحوه قرارگیری این کشور و نزدیکی بخش‌هایی از آن به قاره آفریفا باعث شده آب و هوای این اقلیم معتدل باشد.

Spain

هند

یکی از زیباترین مقاصدی که در ماه های زمستان توصیه می کنم هند است. مکان های زیادی برای بازدید و کشف چیزهای زیادی در این کشور وجود دارد. دما در اینجا در طول زمستان در سطح ایده آل است.

India

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

اطلاعاتی درباره سفر به رم، ایتالیا

ایتالیا

مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

ایتالیا

راهنمای سفر فلورانس ایتالیا

شیراز

بهترین هتل های شیراز