رئیس سازمان جهانی گردشگری به تهران می‌آید

 به گزارش ردبلیط؛ مدیرکل توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: زوراب پولولیکاشویلی رئیس سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) برای حضور در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌ وابسته تهران به ایران سفر خواهد کرد.

نشست تخصصی معاونان گردشگری استان‌ها با حضور علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری، مدیران کل معاونت گردشگری و معاونان گردشگری استان‌ها که امروز سه‌شنبه ۱۴- آذرماه ۱۴۰۲در سالن فجر وزارتخانه برگزار شد.

سیدمصطفی فاطمی مدیرکل توسعه گردشگری داخلی در این نشست با اشاره به اینکه «گردشگری موضوعی» در بسیاری استان‌ها فعال شده است، گفت: از ۱۰۴۵ رویداد اعلام شده ۵۲۵ رویداد در سامانه رویدادها ثبت شده است و استان گیلان با ۴۶ رویداد در صدر قرار دارد.

مدیرکل توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی به حضور زوراب پولولیکاشویلی رئیس سازمان جهانی گردشگری(UNWTO) در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌ وابسته تهران اشاره کرد و توضیح داد: هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌ وابسته تهران با شعار گردشگری سبز و رویکرد استان‌محورو برپایی غرفه‌ها با مضمون و مفهوم مشخص برگزار می شود، غرفه‌ها همانند سال گذشته با رویکرد استان محور و منطقه محور در پنج محور گردشگری کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت.

هفدهمین نماییشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۲( ۱۲ تا ۱۵ فوریه ۲۰۲۴) در محل دائمی نمایگشاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

اطلاعاتی درباره سفر به رم، ایتالیا

ایتالیا

مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

ایتالیا

راهنمای سفر فلورانس ایتالیا

شیراز

بهترین هتل های شیراز