راهنمای سفر به ترابزون، ترکیه

ترابزون یکی از شهرهای منطقه دریای سیاه است که به خاطر طبیعت سرسبز، ثروت های تاریخی و غذاهای افسانه ای خود مشهور است. این شهر که به لطف سنت ها و آداب و رسوم منحصر به فرد خود همواره در مرکز توجه قرار دارد، در هر فصل با زیبایی های منحصر به فرد خود پذیرای بازدیدکنندگان خود است.

Trabzon

ترابزون، یکی از قدیمی ترین شهرهای تجاری در آناتولی، دارای فرهنگ قابل توجهی است زیرا میزبان تمدن های بسیاری بوده است. می توانید مسیر خود را به ترابزون برای سفری دلپذیر در دریای سیاه تغییر دهید، جایی که می توانید هر سایه ای از سبز را ببینید.

چه زمانی به ترابزون برویم؟

در ترابزون که آب و هوای دریای سیاه حاکم است، تابستان ها بارانی و زمستان ها خشن و مه آلود است. دمای هوا در تابستان تا ۲۷ درجه سانتیگراد افزایش می یابد و در زمستان حدود ۷ درجه سانتیگراد است. در این شهر که آب و هوای بسیار مرطوبی دارد در تابستان و زمستان باران می بارد. در بهار، باران می تواند حتی شدیدتر شود.

بهترین ماه ها برای سفر به ترابزون تابستان و پاییز است. در این ماه ها دمای هوا در سطح ایده آل تری قرار دارد و میزان بارندگی نسبتاً کاهش می یابد.

جشنواره ها و جشن ها در ترابزون

جشن ها و فستیوال ها در طول سال در ترابزون، یکی از رنگارنگ ترین شهرهای دریای سیاه برگزار می شود. شما می توانید سفر ترابزون خود را با مطابقت با این جشنواره ها سرگرم کننده تر کنید. فستیوال های این شهر که به ویژه به خاطر فلات هایش معروف هستند، نوید یک تجربه سرگرم کننده را برای بازدیدکنندگانش می دهد.

در اینجا برخی از رویدادهای برجسته ترابزون وجود دارد …

  • جشنواره بهار هیدیرلز (می)
  • هفتم می مارس (می)
  • جشنواره فرهنگی شالپازاری آغاسار (ژوئن)
  • فلات چالکارا سلطان مورات (ژوئن)
  • جشنواره های سوگوکسو (ژوئیه)
  • جشنواره های فلات کاراداغ (ژوئیه)
  • جشنواره بین‌المللی موسیقی و رقص‌های محلی Akçaabat (ژوئیه)
  • جشنواره‌های جرثقیل فلات سنتی (اوت)
  • جشنواره فرهنگ و هنر کره تونیا (اوت)

فرصت های حمل و نقل در ترابزون

در ترابزون، یکی از شهرهای مورد علاقه گردشگری دریای سیاه، شبکه حمل و نقل عمومی با زیرساخت‌ها روز به روز در حال توسعه است. این شهر با رویکرد برنامه ریزی شهری نوآورانه و ترتیبات خط، حمل و نقل راحت و راحت دارد. در شهر، مینی بوس، اتوبوس و تاکسی اغلب استفاده می شود و دسترسی به مناطق از طریق مینی بوس امکان پذیر است. مینی بوس هایی که امکان حمل و نقل بسیاری از نقاط شهر را فراهم می کنند، وسیله ای برای حمل و نقل راحت با ظرفیت ۸ نفر هستند.

اتوبوس ها که در مجموع ۳۶ خط دارند، گزینه دیگری برای رسیدن به هر نقطه از شهر هستند. یک سیستم بلیط مخصوص شهر به نام TAKkart در اتوبوس ها استفاده می شود. هزینه حمل و نقل برای مناطق بسته به مسافت متفاوت است. علاوه بر اتوبوس های عمومی، امکان استفاده از اتوبوس های عمومی خصوصی نیز در شهر وجود دارد. تاکسی هایی که در هر گوشه شهر می توانید پیدا کنید، یکی از جایگزین هایی است که می توانید در حمل و نقل شهری استفاده کنید.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

اطلاعاتی درباره سفر به رم، ایتالیا

ایتالیا

مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

ایتالیا

راهنمای سفر فلورانس ایتالیا

شیراز

بهترین هتل های شیراز