زیباترین پارک های آبی استانبول

استانبولی که از نظر گردشگری تابستانی به اندازه سواحل دریای اژه و مدیترانه خوش شانس نیست، حداقل سعی می کند این کمبود را با پارک های آبی سرپوشیده واقع در نقاط مختلف شهر جبران کند. به خصوص در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات خاص، استانبولی ها در کنار خانواده یا عزیزان خود علاقه زیادی به این پارک های آبی نشان می دهند. اگر می خواهید از گرمای طاقت فرسا و استرس استانبول دور شوید، می توانید نگاهی به این لیست کوچکی که برای شما آماده کرده ایم بیندازید!

۱. پارک آبی مارینا واترلند

Marina Aquapark Waterland واقع در توزلا، به عنوان بزرگترین پارک آبی سرپوشیده در شهر استانبول شناخته می شود. این پارک آبی بزرگ که در ۴ ژوئن ۲۰۱۹ افتتاح شد، شامل فعالیت های بسیاری برای بزرگسالان و کودکان است. 

اگر می خواهید در روزهای سوزان تابستان بدون ترک استانبول خنک شوید و با فعالیت هایی که ذهن شما را خالی می کند سرگرم شوید، Marina Aquapark Waterland فقط برای شماست!

نظرات در مورد این مرکز حاکی از آن است که بازدیدکنندگان عموماً از کارکنانی که رفتار دوستانه و رعایت نکات بهداشتی دارند راضی هستند. Marina Aquapark Waterland اولین پارک آبی در اروپا است که با ساختار مارینا ادغام شده است. در پارک آبی که در کل مساحت ۱۵ هزار متر مربع گسترده شده است. 

Looping Rocket که ۲۵ متر ارتفاع دارد، Blackhole که در آن با باد مسابقه می دهید و Turbulance که با ساختار شیب دار خود محدودیت های آدرنالین را کنار می گذارد، از محبوب ترین سرسره ها هستند. از طرفی می توان بسیاری از ورزش ها مانند سونار، اسکی روی آب، جت اسکی و جریان هوا را در این مرکز تجربه کرد. استخرهای مجزا برای کودکان و زنان وجود دارد.

۲. جواهیر هیبلی آدا

اگر می خواهید لذت جزیره ای را با شادی در پارک آبی ترکیب کنید، باید نام Cevahir Heybeliada را یادداشت کنید. شما قطعا باید این تسهیلات ویژه را کشف کنید، جایی که زیبایی های طبیعی در هم تنیده شده اند و خدماتی را با ساحل بسیار بزرگ ارائه می دهند! Cevahir Heybeliada، که می توانید پس از یک قایق سواری ساده به آن برسید. با اسباب‌بازی‌های پارک آبی مملو از آدرنالین مانند بومرنگ، کامیکاز، مولتی سرسره، سیاه‌چاله، سرسره باز و کبری جلب توجه می‌کند.

استخر کودکان و استخر پاییزی از جمله گزینه های استخری هستند که بیشتر بازدیدکنندگان را راضی می کنند. یادآوری می کنیم که هنگام ورود به Cevahir Heybeliada که با فعالیت هایی که ارائه می دهد برای افراد در هر سنی جذابیت دارد، کیف ها چک می شوند و هیچ غذا و نوشیدنی داخل آن مجاز نیست. با این حال، یک کافه تریا بزرگ در داخل با منوی صبحانه و ناهار وجود دارد.

۳. آکوا دلفین

یکی دیگر از پارک های آبی سرپوشیده استانبول که در آن می توانید اوقات پربار و سرگرم کننده ای را با عزیزان خود سپری کنید، آکوا دلفین است. این تسهیلات در کل مساحت ۲۶ هزار متر مربع است. این جریان از بخش هایی مانند رودخانه، استخر کودکان و استخر موج تشکیل شده است. ۱۰ اسلاید خلاقانه در آکوا دلفین منتظر شما هستند که از سال ۲۰۰۱ شروع به کار کرده است.

باید اسباب‌بازی‌های دیوانه‌کننده‌ای مانند کامیکازه، آناکوندا، سونامی و چرخان را در تاسیسات واقع در منطقه اسنیورت استانبول امتحان کنید. جدای از این گزینه های سرگرم کننده، بازدیدکنندگان می توانند به هر میزان که مایل باشند از اتاق سونا، اتاق ماساژ و مرکز تناسب اندام در آکوا دلفین استفاده کنند. آکوا دلفین همچنین می تواند هر از گاهی میزبان نمایش های ویژه دلفین ها باشد.

۴. پارک آبی استخر کولیسیوم

پارک آبی استخر کولیسیوم واقع در بیکوز است. این مرکز با ارائه خدمات در محدوده باشگاه ورزشی Colsieum در مرکز شهر قرار دارد اما با طبیعت در ارتباط است. استخر روباز Coliseum Pool Aquapark با مساحتی بالغ بر ۱۲ هزار متر مربع در مجاورت یک منطقه سرسبز قرار دارد.

استخر شیشه ای سرپوشیده با سقف شیشه ای خود جذابیت بصری ایجاد می کند. در اینجا می‌توانید با عزیزانتان سوار بر قایق‌های بادی رافتینگ کنید، در استخر موج سواری کنید یا از کامیکازه ۶۰ متری سرسره شوید. این به شما بستگی دارد که با تجربه تفریح ​​در پارک آبی در محیطی آرام و احاطه شده توسط درختان نخل، از تمام استرس های استانبول دور شوید!

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

اطلاعاتی درباره سفر به رم، ایتالیا

ایتالیا

مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

ایتالیا

راهنمای سفر فلورانس ایتالیا

شیراز

بهترین هتل های شیراز