تهران به مهران قیمت مصوب و خرید بلیط اتوبوس – اربعین ۱۴۰۲

با توجه به گفته‌های آقای مهدی قلی‌زاده، رییس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، قیمت مصوب بلیط اتوبوس برای جابه‌جایی زائران اربعین حسینی(ع) از تهران به مهران مقصد پایانه‌های مرزی اربعین به شرح زیر است:

گردشگری کربلا
گردشگری کربلا

قیمت بلیط اتوبوس از تهران به مهران (برکت):

  • اتوبوس ۲۵ نفره: ۷۵۰ هزار تومان
  • اتوبوس ۳۲ نفره: ۵۸۵ هزار تومان
  • اتوبوس ۴۴ نفره: ۴۵۰ هزار تومان

قیمت بلیط اتوبوس از تهران به شلمچه:

  • اتوبوس ۲۵ نفره: ۸۱۰ هزار تومان
  • اتوبوس ۳۲ نفره: ۶۶۸ هزار تومان
  • اتوبوس ۴۴ نفره: ۴۷۸ هزار تومان

آقای قلی‌زاده همچنین بیان کرده است که مردم می‌توانند بلیط اتوبوس‌های اربعین را از طریق بسترهای اینترنتی پیش خرید کنند و هرگونه گران‌فروشی بلیت توسط افراد یا نهادهایی مورد بررسی و برخورد قرار خواهد گرفت.

برای پیش خرید بلیط اتوبوس‌های اربعین عبارتند از:

 1. پیش خرید آنلاین: می‌توانید از طریق وبسایت یا اپلیکیشن مربوطه بلیط اتوبوس را پیش خرید کنید. این روش سریع و آسان است و به شما امکان می‌دهد بلیط خود را از قبل رزرو کنید.
 2. خرید از نمایندگی‌ها: می‌توانید به نزدیک‌ترین نمایندگی یا آژانس مسافرتی مراجعه کنید و بلیط اتوبوس را پیش خرید کنید. این روش مناسب است اگر تمایل دارید به صورت حضوری با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.
 3. خرید از ایستگاه‌ها: می‌توانید به ایستگاه‌های اتوبوس رفته و بلیط خود را از طریق پنجره‌های فروش بلیط پیش خرید کنید. این روش معمولاً در مواقعی که به صورت ناگهانی تصمیم به سفر می‌گیرید، مناسب است.
 4. خرید از طریق تماس تلفنی: می‌توانید با شماره تماس مربوطه تماس بگیرید و بلیط خود را پیش خرید کنید. این روش مناسب است اگر تمایل دارید با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید.

با استفاده از این روش‌ها، می‌توانید بلیط اتوبوس اربعین خود را پیش خرید کنید و از آماده بودن بلیط خود اطمینان حاصل کنید.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

اطلاعاتی درباره سفر به رم، ایتالیا

ایتالیا

مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

ایتالیا

راهنمای سفر فلورانس ایتالیا

شیراز

بهترین هتل های شیراز