اخبار و مقالات

دریاچه زریوار یکی از مهم‌ترین مکان‌های دیدنی استان کردستان است.

با اعلام معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی تا یکم فروردین ۱۴۰۲ بیش از ۴.۲ میلیون مسافر وارد مشهد شده‌اند.

ترکیه یکی از کشورها با بیشترین تعداد گردشگر در جهان است و به لطف جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی خود بازدیدکنندگان بسیاری را از اقصی‌نقاط جهان به خود جذب می‌کند.

«ویستان» در کنار تمام مواهب طبیعی و چشم نوازش بدلیل عدم توجه ویژه مسئولان، ظرفیتی مغفول مانده است که با برنامه ریزی و سرمایه گذاری درست می‌تواند محلی برای توسعه گردشگری باشد.

با اعلام رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا جاده چالوس امروز یک‌طرفه است.

افرادی که قصد دارند به گرجستان سفر کنند، می‌توانند از روش‌های مختلفی استفاده کنند. یکی از این روش‌ها زمینی است که می‌توان با کمک اتوبوس، ماشین شخصی و قطار به آن سفر کرد

شاید نام دریاچه گنج هر شنونده‌ای را ترغیب کند تا سری به آنجا بزند. اما باید بدانید که اینجا یک دریاچه بی‌بازگشت است.

رئیس اداره گردشگری شهرداری اصفهان از برگزاری تور بازدید از شاه نشین پل خواجو در قالب برنامه نیم رخ طی نوروز خبر داد.

با هدف استقبال و پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی، هشت چادر عشایر کرد و آلاچیق عشایر ترکمن این استان در ورودی و مرکز شهرستانهای گنبدکاوس، گالیکش و مراوه‌تپه برپا شده است.

اخبار| گردشگری

سرای عامری‌ها که در آستانه نوروز ۱۴۰۲ پلمب شده بود، با اعلام مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان فک پلمب شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان گفت: گردشگران برای اقامت درهتل‌ها و رفاه حال مسافران در نوروز به ازای ۴ شب اقامت درهتل های استان یک روز و نیم از اقامت رایگان برخوردار خواهند شد.

ساعت کار موزه‌ها و مجموعه‌های گردشگری شهرداری تهران در نوروز و ماه رمضان، اعلام شد.