مشگین‌شهر مقصد مهم گردشگری استان و کشور

به گزارش رد بلیط؛ مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل گفت: مشگین‌ شهر از مقاصد مهم گردشگری در استان و کشور است و انتظار می‌رود در تعطیلات عیدفطر با استقبال گسترده گردشگران مواجه شود.

حسن محمدی ادیب ۱۹ فروردین در جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان مشگین‌شهر که با حضور فرماندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برگزار شد، گفت: شهرستان مشگین‌شهر به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری در استان و کشور همواره مورد توجه گردشگران بوده و انتظار می‌رود در تعطیلات عید فطر نیز گردشگران بسیاری این شهرستان را برای سفر انتخاب کنند.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل افزود: مجموعه‌های گردشگری شهرستان آماده پذیرایی از گردشگران هستند و جشن‌ها و برنامه‌های مختلفی برای این ایام تدارک دیده شده است که می‌تواند لحظات خوبی را برای گردشگران رقم بزند.

وی بیان کرد: لازم است که از سوی دستگاه‌های مرتبط شهرستان پویش‌هایی برای پاک‌سازی محیط و نظافت ورودی‌های شهر ایجاد شود و تابلوهای دسترسی مناطق گردشگری و تابلوهای راهنمایی و رانندگی به روزرسانی شود.

هماهنگی‌های لازم برای تعطیلات عید فطر در شهرستان انجام شده است

شهرام محمدی، فرماندار شهرستان مشگین‌شهر نیز در این جلسه گفت: هماهنگی‌های لازم برای تعطیلات عید فطر در شهرستان انجام شده و اقدامات لازم برای تأمین اقلام مورد نیاز، آماده‌سازی مجموعه‌ها و گرامیداشت عید فطر انجام شده است تا شرایط خوبی برای گردشگران ورودی به شهرستان وجود داشته باشد.

محمدی افزود: از هموطنان دعوت می‌کنیم مشگین‌شهر را برای سفر در بهار و تابستان به ویژه تعطیلات عید فطر انتخاب کنند و در همین راستا بازدید از مراکز و مجموعه‌های گردشگری توسط اداره میراث‌ فرهنگی شهرستان به صورت مستمر انجام می‌شود تا میزبان شایسته‌ای برای گردشگران باشیم.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

اطلاعاتی درباره سفر به رم، ایتالیا

ایتالیا

مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

ایتالیا

راهنمای سفر فلورانس ایتالیا

شیراز

بهترین هتل های شیراز