معرفی همدان با هوش مصنوعی

به گزارش ردبلیط؛ مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان اعلام کرد: تم حضور استان همدان در نمایشگاه گردشگری تهران، ثبت جهانی هگمتانه و مرکز تاریخی همدان خواهد بود و باید تلاش کنیم همدان را هرچه بهتر و بیشتر بشناسانیم.

محسن معصوم علیزاده ۲۲ آذر در نشست کمیسیون گردشگری استان همدان، با تأکید بر لزوم همگرایی در استان همدان بین همه اقوام گفت: در غرفه همدان در نمایشگاه گردشگری با استفاده از هوش مصنوعی و فناوری‌های نو تلاش خواهیم کرد در معرفی بهتر همدان گام برداریم.

وی با اشاره به اینکه شرکت‌کنندگان در غرفه همدان با لباس مادی حضور یابند، افزود: بخش خصوصی نقش محوری در برگزاری نمایشگاه گردشگری ایفا می‌کند و نوع اطلاع‌رسانی با فناوری جدید باید به‌روز شود و امیدواریم بتوانند سمفونی معرفی همدان را به خوبی بنوازند.

معصوم‌علیزاده ادامه داد: امروزه اتفاقات جدیدی با چیره شدن فناوری اطلاعات در حوزه اطلاع‌رسانی به‌وجود آمده و تغییر در روندهای اطلاع‌رسانی رقم خورده و بر همین اساس باید نوع اطلاع‌رسانی را با فناوری جدید به‌روز کنیم.

وی اظهار کرد: ۱۹۰۰ اثر تاریخی و فرهنگی در همدان وجود دارد که حدود ۱۱۰۰ مورد به ثبت رسیده و با معرفی این آثار سطح وسیعی از گردشگران به استان روانه می‌شوند و به طور قطع اقتصاد منطقه را تحت تاثیر قرار داده و متحول می‌کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان گفت: استان همدان سابقه تمدنی ۳۵۰۰ ساله دارد و می‌تواند پایه خوبی برای گردشگری تاریخی و طبیعی بوده و رتبه‌های خوبی در این زمینه کسب کند که نیاز به معرفی دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی استان، معصوم‌علیزاده افزود: مناطق گردشگری و اقامتی مطلوبی در استان شکل گرفته و در حوزه‌های اقامتی در حال رایزنی با چند سرمایه‌گذار هستیم.

وی بیان کرد: ایجاد امید و شادی در جامعه طبق تأکیدات مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور در دستور کار این اداره‌کل قرار دارد و برهمین اساس جشنواره‌های مختلف در سطح استان در طول سال برگزار شده و تقویم رویدادها با محوریت تزریق امید و شادی و رونق اقتصاد تهیه شده تا اقتصاد آن مناطق را تحرک ببخشیم.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

اطلاعاتی درباره سفر به رم، ایتالیا

ایتالیا

مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

ایتالیا

راهنمای سفر فلورانس ایتالیا

شیراز

بهترین هتل های شیراز