مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

فلورانس یکی از باشکوه ترین شهرهای شمال ایتالیا است. در فلورانس مکان‌های زیادی برای بازدید وجود دارد، از ساختمان‌های چشمگیر دوره رنسانس گرفته تا ده‌ها گالری هنری، از مناظر کارت پستالی تا خیابان‌های باریک که شما را به سفری در تاریخ می‌برد.

کلیسای جامع فلورانس (سانتا ماریا دل فیوره)

Cathedral of Santa Maria del Fiore

کلیسای جامع فلورانس که با نام سانتا ماریا دل فیوره نیز شناخته می شود، که در قرن چهاردهم بزرگترین کلیسای اروپا بود، با شکوه تمام در شهر فلورانس ایتالیا با تاریخ ۶۰۰ ساله خود واقع شده است.

این کلیسا به مدت ۱۴۰ سال، توانسته است تا به امروز زنده بماند و الهامات طراحی معماران مختلف را در خود جای داده است. امروزه کلیسای جامع فلورانس عنوان یک شاهکار را در فهرست میراث جهانی یونسکو به خود اختصاص داده است.

گالری اوفیزی

Galleria degli Uffizi

اوفیزی توسط دوک بزرگ فرانچسکو اول به افتخار خانواده مدیچی ساخته شد. این یکی از غنی ترین مجموعه آثار بین قرن ۱۵ و ۱۹ است. این یک گالری هنری جذاب است که میزبان شاهکارهای نقاشان مشهور جهان مانند لئوناردو داوینچی، میکل آنژ، ساندرو بوتیچلی و دیگر هنرمندان اروپایی است.

پونته وکیو

Ponte Vecchio

پنتو وکیو قدیمی ترین پل فلورانس ایتالیا است. این پل با ظاهر منحصر به فرد خود از مغازه هایی که روی هم ردیف شده اند، یکی از مهمترین نمادهای شهر است. Pento Vecchio زیبایی های زیادی دارد که ارزش دیدن را دارد، با فروشگاه های تاریخی، برج Manelli و پاساژ Vasari، که به طور ویژه توسط خانواده Mecidi برای جلوگیری از اختلاط با مردم ساخته شده است.

مجسمه داوود

David Michelangelo

مجسمه داوود اثر میکل آنژ، یکی از مهمترین هنرمندان دوره رنسانس، به دلیل اینکه نمادی از کمال در خلقت انسان است و حاوی یک بررسی دقیق تشریحی است، از شاهکارهای این دوره محسوب می شود و امروزه به نماد فلورانس تبدیل شده است.

سن مارکو

San Marco

سن مارکو برای اهداف مذهبی در قرون وسطی ساخته شد، اما در دوران رنسانس دوباره توسط میکلوزو بازسازی شد. این موزه که شامل یک کتابخانه فکری نیز می شود، تقریباً مانند یک گالری هنری آنجلیکو است. سن مارکو و موزه ملی سن مارکو با شکوه و عظمت پذیرای بازدیدکنندگان خود است.

میدان سن مارکو

Piazza San Marco

از میدان سن مارکو به عنوان مرکز شهر فلورانس نیز یاد می شود. به لطف بناهای تاریخی و فرهنگی اطراف آن، به یکی از نمادهای شهری تبدیل شده است که سالانه هزاران نفر از آن بازدید می کنند. در اطراف میدان، ساختمان هایی مانند موزه سن مارکو و آکادمی هنرهای زیبای فلورانس وجود دارد که نمادهای فلورانس هستند.

میدان میکل آنژ

Piazzale Michelangelo

Piazzale Michelangelo میدانی است که توسط معمار جوزپه پوگی به هنرمند مشهور رنسانس، میکل آنژ، تقدیم شده است. در حالی که این میدان میزبان کپی‌هایی از مجسمه‌های این هنرمند مشهور است، به دلیل منظره جذابش «تراس فلورانس» نیز نامیده می‌شود.

میدان سیگنوریا

Piazza Della Signoria

Piazza Della Signoria در فلورانس، پایتخت منطقه توسکانی در ایتالیا واقع شده است. این میدان یک میدان نمادین کشور است زیرا در طول تاریخ میزبان رویدادهای سیاسی بسیاری بوده است. امروزه بسیاری از بناهای تاریخی، مجسمه های معروف، کپی مجسمه های معروف و موزه ها در میدان وجود دارد. از این رو Piazza Della Signoria به یکی از مراکز مهم گردشگری کشور و شهر تبدیل شده است.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

گردشگری

پیشنهادهایی برای افزایش سهم گردشگری ایران

اخبار

تعطیلی سراسری موزه‌ها و محوطه‌های تاریخی در تاسوعا و عاشورا

گردشگری دنیا

مهمانان باستانی یک هتل در انگلستان

ترکیه

سهم سریال های ترکی در گردشگری ترکیه