نمادین ترین و توریستی ترین منطقه لس آنجلس – ونیز

ونیز، لس آنجلس، محله ای در ایالت کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا است. این منطقه یک استراحتگاه ساحلی است که با میدان‌ها، کانال‌ها، پل‌ها و یک منطقه تجاری ستون‌دار توسعه یافته است.

این منطقه به خاطر فضای بی‌نظیر و فضای آزاد شهرت دارد. با مناطق تجاری مجلل و مغازه های خارق العاده در ساحل جلب توجه می کند. همچنین مرکز نقاشی های دیواری و نمایش های خیابانی جالب است. ونیز، لس آنجلس، که میزبان زیبایی های بسیاری است و فرصت های فعالیت غنی را ارائه می دهد، مقصد مکرر گردشگران داخلی و خارجی است.

ونیز، لس آنجلس؛ این منطقه ساحلی وسیع لس آنجلس است که شیک و هنری است. واقع در بلوار دل در منطقه تاریخی کانال ونیز، که توسط ابوت کینی در سال ۱۹۰۵ طراحی شده است، آبراه‌های ونیز و کلبه‌های ساحلی عجیب را می‌توان مشاهده کرد. دوستداران غذا می توانند از سالن ها، کافه ها و بوتیک های هنری در خیابان Abbot Kinney دیدن کنند. علاوه بر این، این محله شامل ساحل ماهیچه، یک باشگاه ورزشی در فضای باز و یک پارک اسکیت است.

ونیز، محله ساحلی متنوع لس آنجلس؛ این شهر به‌خاطر کانال‌ها و ساحل، و همچنین Ocean Front Walk، یک گردشگاه ۴ کیلومتری عابر پیاده با هنرمندان، فال‌گیران و فروشندگان معروف است. این منطقه زیبا توسط خانه های مدرن احاطه شده است. این مکان بهترین و تنها ساحل لس آنجلس است، جایی که پیاده‌روی تماشایی ساحل ونیز اقیانوس آرام، رستوران‌های منحصربه‌فرد و جاذبه‌های گردشگری بسیاری را در خود جای داده است.

ساحل ونیز به عنوان یک مکان مورد علاقه برای موج سواری محلی شناخته شده است. همچنین در این ساحل، صدها نفر از سراسر جهان گرد هم می آیند تا درام، شیکر و کنگا خود را بنوازند. درام ها به صورت دایره ای نواخته می شود و همه می رقصند نام این رویداد Venice Beach Drum Circle است. دایره طبل از ظهر شروع می شود و تا غروب آفتاب ادامه می یابد. مشخص است که این رویداد برای شرکت کنندگان در تمام سنین آزاد و رایگان است.

اسکیت پارک ساحلی ونیز یکی دیگر از جاذبه های معروف این منطقه است. این پارک که در سال ۲۰۰۹ با بودجه ۲ میلیون دلاری افتتاح شد، یکی از محبوب ترین جاذبه های لس آنجلس است. هر روز از ساعت ۰۹:۰۰ تا غروب آفتاب پذیرای بازدیدکنندگان خود به صورت رایگان است. این مرکز ۱۶۰۰۰ فوت مربعی بر روی شن و ماسه در نزدیکی Ocean Front Walk and Windward واقع شده است و دارای انواع عناصر اسکیت خیابانی است.

بلوار Abbot Kinney، بهشت ​​خرید در لس آنجلس، یکی دیگر از جاذبه های ونیز است. این بلوار که برای طرفداران خرید جذاب است، در چند بلوک از ساحل ونیز واقع شده است. این بلوار که قبلا به عنوان بلوار وست واشنگتن شناخته می شد، متشکل از خانه های قدیمی و ساختمان های صنعتی خالی است. فعالان اجتماعی و صاحبان املاک برای تغییر نام خیابان به بلوار ابوت کینی در اواخر دهه ۱۹۸۰ تلاش کردند و متعاقباً تغییر یافت.

این بلوار خانه بوتیک‌ها، سالن‌ها، گالری‌ها، رستوران‌ها و بارها است که بازدیدکنندگان را از سراسر جهان و لس‌آنجلس جذب می‌کنند. همه چیز را به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهد، از فروشگاه های لباس با مفاهیم اصلی و کالسکه های ساحلی گرفته تا لباس های قدیمی و طراحان مدرن. Mystic Journey، یکی از محبوب ترین کتابفروشی های خصوصی لس آنجلس، برای کسانی که از این منطقه دیدن می کنند، ضروری است. این کتابفروشی اغلب میزبان سمینارها و کنفرانس های نویسندگان برجسته است. علاوه بر این، Knibb Design، واقع در بلوار، با به نمایش گذاشتن مبلمان خود برای هر مکان و مفهوم باغ پایدار، توجه زیادی را به خود جلب می کند. امروزه مدرن سازی و بازسازی شده است.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ازمیر

مکان های دیدنی در شهر ازمیر، ترکیه

گردشگری دنیا

ساخت بزرگترین پارک آبی خاورمیانه، در عربستان سعودی

گردشگری

ضرورت شناسایی پتانسیل‌های چناران

دسته‌بندی نشده

۷ نقطه دیدنی از این شهر مقدس