هتل بوتیک استانبول زیبایی های ناشناخته شهر را لمس کنید…

راحتی بوتیک با جادوی استانبول ملاقات می کند…

هزاران اثر ادبی، آهنگ، مقاله تبلیغاتی در مورد استانبول، انتشارات علمی در توصیف تاریخ شهر؛ یافتن ده ها اطلاعات در مورد هتل های بوتیک شهر بسیار آسان است. در واقع، کاملاً طبیعی است که چنین اطلاعاتی حتی اگر به دنبال آن نباشید، به دست بیاید. هنگام توضیح اهمیت این شهر که سنگ و خاک آن تاریخ است، برای جهان، بهتر است به جای تغییراتی که در طول زمان دستخوش آن شده است، شکل گیری زمان در استانبول را توضیح دهیم.

گذشته از این که هر قدمی که در خیابان های استانبول بردارید شما را به ماجراجویی های جدیدی سوق می دهد، می توان با اقامت در بوتیک هتل های این شهر حتی در یک کلان شهر هم احساس راحتی کرد. ما آنچه را که ممکن است در بین تمام اطلاعات از دست داده باشید جمع آوری کرده ایم و هتل های بوتیکی را فهرست کرده ایم که فضای منحصر به فرد استانبول را در شما احساس می کنن

سفر به اتاق پشت تاریخ با مکان های دیدنی در استانبول

هتل استانبول

ژرژ هتل گالاتا در واقع ساختمانی است که هنگام قدم زدن در خیابان های باریک گالاتا از Mevlevihane تا Karaköy می توانید بدون توجه از کنار آن عبور کنید. اما این تعریف به ظاهر ساده نشان دهنده عادی بودن نیست، زیرا نمای شبه جزیره تاریخی از پنجره های اتاق هایی به سبک فرانسوی قابل مشاهده است که با عبور از دیوارهای سنگی و درهای چوبی نازک کاری که در اولین قدم با آن مواجه خواهید شد، خواهید دید. از درب این هتل نشانه ای از شکوه بی انتها است. وسعت ایجاد شده توسط دیوارهای سفید و سقف‌های بلند با تضاد ایجاد شده توسط گرانیت‌های خاکستری تیره بافتی که در سرتاسر حمام به‌وسیله یک دیوار شیشه‌ای تقسیم شده است، ادامه می‌یابد. این هتل که دارای ۲۰ اتاق است که هر اتاق به دقت طراحی شده است، همچنین سوئیتی با منظره پانوراما از تنگه بسفر برای سورپرایز سالگرد و همچنین اتاق های بزرگی ارائه می دهد که می توانید در کنار خانواده خود اقامت داشته باشید.

اگرچه به لطف موقعیت مکانی به مکان های زیادی دسترسی آسان دارد، اما نمای تراس هتل شما را تشویق می کند که ساعت ها را در آنجا بگذرانید. می توانید روز خود را با یک فنجان قهوه در بالکن اتاق خود، همراه با منظره تنگه بسفر و شبه جزیره تاریخی به پایان برسانید و در عین حال طعم غذاهای تهیه شده در آشپزخانه یکی از بهترین رستوران های فرانسوی استانبول را میل کنید. .

فرصت تور استانبول با شروع از تنگه بسفر

توضیح آجیا باید با صحبت در مورد بسفر شروع شود… تپه هایی است که شبه جزیره تاریخی بر روی آنها ساخته شده است که استانبول را با بسفر و تاریخ هزاران ساله اش به شهر هفت تپه می شناسد. اگرچه تعداد این تپه ها با افزایش شهر در طول سال ها افزایش یافته است، اما استانبول همچنان به این شکل به عنوان نشانه احترام به تاریخ به یاد می ماند. این هتل که در پای یکی از این تپه های پوشیده از درخت، در سواحل بسفر واقع شده است، در سال ۱۸۹۰ برای احمد راسیم پاشا، که در آخرین دوره های امپراتوری عثمانی در سمت های مختلف خدمت می کرد، ساخته شد. شما می توانید با انتخاب حمل و نقل قایق که توسط Ajia، واقع در Kanlıca در قاره آسیا، از İstinye ارائه می شود، هوای بسفر را دریافت کنید.

عمارت کنار آب که در سال ۱۸۹۸ با معماری سبک امپراتوری خود به طور کامل در سنگ بازسازی شد، با حفظ ویژگی های تاریخی خود به یک هتل تبدیل شد. با نمای بیرونی سفید و پدافند مثلثی‌اش، نسیم‌های دوران شاهنشاهی باشکوه را با سبکی مدرن با مبلمان ساده سفید و کرم در ۱۶ اتاق خود تکمیل می‌کند. در حالی که لذیذترین نمونه‌های غذاهای مدیترانه‌ای را می‌چشید که توسط سرآشپزهای برنده جایزه در میزهای هتل واقع در یک قدمی تنگه بسفر تهیه شده است، متوجه خواهید شد که چرا این منطقه برای قرن‌ها بسیار محبوب بوده است.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

پل ریالتو در شهر زیبای ونیز، ایتالیا

روسیه

بزرگترین موزه مجموعه نقاشی جهان، موزه ارمیتاژ

روسیه

 کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

روسیه

همه چیز درباره کشور زیبای روسیه