چگونه از اصفهان به مهران بریم (ویژه اربعین)

برای رفتن از اصفهان به مهران، شما می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

حمل و نقل هوایی: شما می‌توانید از فرودگاه بین‌المللی اصفهان پروازی به فرودگاه مهران رزرو کنید. این روش سریعترین و راحت‌ترین راه برای سفر است.
  1. حمل و نقل زمینی: شما می‌توانید از اصفهان به مهران با اتوبوس سفر کنید. اتوبوس‌های مسافربری در اصفهان به مهران عمل می‌کنند و معمولاً از ایستگاه مرکزی اتوبوس‌ها در اصفهان حرکت می‌کنند.
  2. حمل و نقل خصوصی: شما می‌توانید از خودرو شخصی یا تاکسی برای سفر از اصفهان به مهران استفاده کنید. این روش مزایایی مانند انعطاف بیشتر در زمان سفر و توقف در مکان‌های دلخواه را دارد.
قبل از سفر، بهتر است اطلاعاتی مانند زمان حرکت و مسیرهای مختلف را بررسی کنید و از امکانات حمل و نقل موجود استفاده کنید.

هزینه‌های سفر از اصفهان به مهران

هزینه‌های سفر از اصفهان به مهران ممکن است متفاوت باشد و بستگی به روش حمل و نقلی که انتخاب می‌کنید دارد.اگر با اتوبوس سفر کنید، هزینه بلیط اتوبوس ممکن است حدود ۷۷۷,۰۰۰ تومان باشد. لازم به ذکر است که این هزینه‌ها تقریبی هستند و ممکن است در طول زمان تغییر کنند. همچنین، هزینه‌های دیگری مانند اقامت، غذا و تفریحات نیز باید در نظر گرفته شود

گردشگری کربلا

از اصفهان به مهران چند ساعت راه هست

از اصفهان به مهران حدوداً ۴ تا ۵ ساعت زمان می‌برد. البته این زمان ممکن است با توجه به شرایط راه‌ها و ترافیک متغیر باشد.

برای خرید بلیط برای اصفهان به مهران ، شما می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

  1. اینترنت: بسیاری از وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های مسافرتی امکان خرید بلیط هواپیما را ارائه می‌دهند. شما می‌توانید به وبسایت‌ رد بلیط مراجعه کنید در اینجا می‌توانید مسیر مورد نظرتان را جستجو کنید و بلیط‌های مختلف را مقایسه کنید. همچنین، برخی از شرکت‌های هواپیمایی نیز وبسایت‌های خود را دارند که می‌توانید از آنها بلیط خریداری کنید.
  2. تماس با آژانس مسافرتی: شما می‌توانید با آژانس‌های مسافرتی محلی یا بین‌المللی تماس بگیرید و از آنها بلیط خریداری کنید. آژانس‌های مسافرتی معمولاً اطلاعات کاملی در مورد پروازها، قیمت‌ها و توافق‌نامه‌های مربوطه دارند.
  3. مراجعه به فروشگاه‌های فیزیکی: در بعضی از شهرها، فروشگاه‌های مخصوص بلیط هواپیما وجود دارند که می‌توانید به آنها مراجعه کنید و بلیط خود را خریداری کنید. این فروشگاه‌ها معمولاً اطلاعات کاملی در مورد پروازها و قیمت‌ها دارند و می‌توانند به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک کنند.
قبل از خرید بلیط، بهتر است قیمت‌ها و شرایط مختلف را مقایسه کنید و از توافق‌نامه‌ها و قوانین مربوط به لغو و تغییر بلیط آگاه شوید. همچنین، مطمئن شوید که اطلاعات شخصی و اعتباری خود را در هنگام خرید بلیط به صورت امن و با اطمینان وارد کنید.

تعاونی های یی که برای این مسیر بلیط اتوبوس می دهند

شرکت همسفر اصفهان 

همه روزه از ساعت

۱۷:۳۰ از پایانه کاوه اصفهان به پایانه مرزی مهران 

۱۸:۰۰ از پایانه کاوه اصفهان به پایانه مرزی مهران 

سرویس داره 

شماره تماس همسفر اصفهان (کاوه)

۰۳۱۳۴۳۵۹۱۰۰-۲

آدرس همسفر اصفهان

اصفهان / خیابان کاوه / بعد از پل چمران / پایانه کاوه / تعاونی همسفر چابکسواران

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

پل ریالتو در شهر زیبای ونیز، ایتالیا

روسیه

بزرگترین موزه مجموعه نقاشی جهان، موزه ارمیتاژ

روسیه

 کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

روسیه

همه چیز درباره کشور زیبای روسیه