کاخ الکساندرا در لندن  

کاخ الکساندرا یک مکان تفریحی و ورزشی تاریخی است که میزبان کنسرت ها، نمایشگاه ها، کنفرانس ها و رویدادهای ورزشی است. این کاخ همچنین دارای زمین نخل و پیست روی یخ است که برای استفاده عموم باز است. منطقه اطراف کاخ یک ذخیره گاه طبیعی است و پذیرای علاقه مندان به فضای باز برای پیک نیک، گردش در طبیعت و سایر تفریحات در فضای باز است.

The Alexandra Palace

هر ساله بیش از ۳ میلیون نفر برای دیدن رویدادها یا کشف پارک از کاخ الکساندرا دیدن می کنند. در میان خانواده ها و زوج ها برای پیک نیک و قدم زدن و همچنین برای فعالیت های اوقات فراغت محبوب است. این مکان هر ساله میزبان مجموعه‌ای از رویدادها است که شامل برنامه‌های جدید، تیم‌های ورزشی محلی و هنرمندان و سخنرانان برجسته می‌شود.

نکات برجسته کاخ الکساندرا

در طول سال ها، کاخ الکساندرا میزبان بسیاری از رویدادهای مهم مانند جشنواره بزرگ آبجو بریتانیا، جشن های شب آتش سوزی، نمایشگاه های حیات وحش و مزایای خیریه بوده است. دیگر رویدادهای برجسته شامل اجرای گروه‌ها و هنرمندانی مانند Pink Floyd، Grateful Dead، Blur و The Warped Tour است.

کاخ الکساندرا محل بسیاری از مکان‌ها و فعالیت‌های تفریحی منحصربه‌فرد است، مانند مرکز باغ و پارک اسکیت. بچه‌ها جاذبه‌هایی مانند Go Ape، یک مرکز سه‌لایه از موانع، تاب‌های تارزان و Plummet را دوست دارند. همچنین مناطق بازی کودکان، مراکز بازی نرم، دریاچه قایقرانی و بازارهای معمولی کشاورزان را خواهید دید.

کاخ الکساندرا در طول سال میزبان رویدادها و اجراهای مختلف است. حتماً برنامه بازدید خود را بررسی کنید تا ببینید چه نمایش‌ها یا رویدادهایی در پیش است و برنامه سفر خود را برنامه‌ریزی کنید. با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می توان به محل برگزاری رسید و اگر ترجیح می دهید رانندگی کنید چندین پارکینگ در اختیار شما قرار می گیرد.

در کاخ الکساندرا چیزهای زیادی برای دیدن خواهید یافت، حتی اگر در رویدادی شرکت نکنید. در کنار پارک و جاذبه‌های آن، کاخ الکساندرا گزینه‌های غذاخوری منحصربه‌فردی مانند کافه آیس، کافی‌شاپ گلف هات، کافه کنار دریاچه و بار و آشپزخانه فونیکس دارد.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

اطلاعاتی درباره سفر به رم، ایتالیا

ایتالیا

مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

ایتالیا

راهنمای سفر فلورانس ایتالیا

شیراز

بهترین هتل های شیراز