۱۰ شهر برتر اروپایی که می توانید دیدن کنید

اروپا قاره ای شگفت انگیز و پر جنب و جوش و پر از فرهنگ های مختلف، عجیب و غریب و جذابیت است. اروپا خانه بسیاری از کشورهای خارق العاده با شهرهای باشکوه است.

این شهر به دلیل درگیری های آلمان دست کم گرفته شده است، اما مطمئن باشید یکی از شهرهایی است که نمی توان آن را از دست داد. این شهر در تابستان های گرم و یخبندان زمستان گردشگران زیادی را به خود جذب می کند، اما آنچه واقعاً گردشگران را به خود جذب می کند خود شهر است.  از دیوار برلین تا گذرگاه براندنبورگ ، تاریخ آلمان به زیبایی در معماری این شهر باشکوه حک شده است. برلین مقصدی است که مسافران در هر سنی باید از آن دیدن کنند. 

Copenhagen Denmark

پایتخت دانمارک قطعا مکانی عالی برای بازدید از مسافران معمولی است. تاریخ این شهر که به دلیل زیبایی، آرامش و سکوت در سراسر جهان مشهور است. وقتی به کپنهاگ فکر می کنید، باغ های شگفت انگیز و قلعه های جذاب به ذهنتان خطور می کند، اما این اسرار تاریخی است که واقعاً این شهر را روی نقشه نشان می دهد.

پایتخت انگلستان شهری بسیار سرزنده و پرانرژی، پر از نور و خنده است. شما می توانید از خیابان آکسفورد لذت ببرید که رویاهای خود را به واقعیت تبدیل می کند و یک تجربه خرید فراموش نشدنی را برای دوستدارانش فراهم می کند. برج لندن مکان مناسبی برای افرادی است که به دنبال درس تاریخ ترسناک هستند، در حالی که کاخ باکینگهام یک منظره دیدنی برای دوستداران سلطنت است. چای عصرانه با غذاهای سنتی انگلیسی یک تجربه سرگرم کننده برای مسافران خارجی است. 

Athens Greece

این شهر زیبا یک شهر فوق العاده برای مسافران جدید است. دامنه کارهایی که باید در این شهر انجام دهید گسترده است. از پارتنون تا آکروپولیس ، بیشتر آن در دوران یونان باستان ساخته شده است و معماری شگفت انگیز آن هنوز هم پابرجاست. تورهای شهری با اتوبوس و تاکسی به عنوان وسیله اصلی حمل و نقل انجام می شود. انواع بسیاری از سواحل خیره کننده وجود دارد که مسافران سنتی تر می توانند آفتاب بگیرند و خورشید را ببینند.

پایتخت هلند شخصیتی شگفت انگیز و پر از جذابیت و زیبایی دارد. از دوچرخه سواری در خیابان های رنگارنگ گرفته تا قایق سواری در کنار کانال، این شهر واقعاً لذت بخش است. می توانید شگفتی هایی مانند خانه آن فرانک، پارک ووندل و غیره را کشف کنید.

Dublin Ireland

پایتخت ایرلند شهری خارق العاده و پر از سرگرمی و خنده و کارهای هیجان‌انگیز است. در این شهر خیابان ها مملو از موسیقی زنده است که توسط هنرمندان خیابانی نواخته می شود.  این شهر رستوران های فوق العاده زیادی دارد، بنابراین می توانید از مناظر شیک رودخانه لیفی لذت ببرید. ایرلند شما را مجذوب خود می کند و به شما امکان می دهد یکی از بهترین تعطیلات زندگی خود را داشته باشید.

این شهر خیره کننده قرن ها در اروپا محبوب بوده است. از برج سر به فلک کشیده ایفل گرفته تا موزه لوور و طاق پیروزی ، پاریس شهری پر از شگفتی در هر گوشه ای است. فرانسوی‌ها به خاطر غذاهای لذیذ و رفتار زنانه‌شان معروف هستند، و فرانسه قطعاً مقصدی است که باید برای کسانی که به دنبال یک استراحت رمانتیک هستند، از آن دیدن کنند.  پاریس که بر روی رودخانه سن ساخته شده است، یکی از زیباترین شهرهای اروپا است و باید در رأس سفر شما به اروپا باشد. 

Budapest Hungary

پایتخت مجارستان در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای محبوب شده است، زیرا جذابیت طبیعی و اهمیت تاریخی آن را به مقصدی ضروری برای هر مسافر علاقه‌مندی تبدیل کرده است. احساس تاریخی شهر شما را در این شهر جادویی پر می کند. از ساختمان‌های تاریخی و موزه‌ها گرفته تا گشت‌های سرگرم‌کننده سگ‌وی و دوچرخه‌سواری، بوداپست برای هرچیزی جایی برای کاوش دارد.

پایتخت ایتالیا خانه برخی از شگفت‌انگیزترین شگفتی‌های اروپاست، از غذاهای خوشمزه گرفته تا شگفتی‌های معماری و جذابیت‌های شیک ایتالیایی. رم به عنوان شهر واتیکان شناخته می شود ، زیباترین شهر اروپایی که کوچکترین کشور جهان را در خود جای داده است . از کولوسئوم و پانتئون شگفت انگیز گرفته تا بیشتر کلیساها و تورها، این شهر مکانی است که باید از آن دیدن کنید.

Kraków Poland

گوهر پنهان لهستان ظاهرا یکی از بزرگترین شهرهای آن است. در این شهر از کلیسای سنت مری گرفته تا ادغام آن با مراکز خرید بزرگ، واقعاً قابل توجه است. این شهر شگفت انگیز یکی از بهترین ها در اروپا به دلیل شخصیت پر جنب و جوش و به تصویر کشیدن تاریخ است. کراکوف ، در یک کلام، باشکوه است. 

برچسب ها: اروپا, تور

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

پل ریالتو در شهر زیبای ونیز، ایتالیا

روسیه

بزرگترین موزه مجموعه نقاشی جهان، موزه ارمیتاژ

روسیه

 کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

روسیه

همه چیز درباره کشور زیبای روسیه