۵ جزیره نزدیک سنگاپور

این جزایر در نزدیکی سنگاپور همگی کمتر از یک ساعت با شهر فاصله دارند که حتی بعضی از آنها به معنای واقعی کلمه فقط چند دقیقه با آن فاصله دارند.

جزیره سنتوزا

Sentosa Island

این جزیره به قدری به سرزمین اصلی نزدیک است که حتی می توانید از روی پل عابر پیاده پیاده روی کنید یا فقط سوار سنتوزا اکسپرس شوید که به MRT متصل می شود. به استودیو یونیورسال یا یکی از بسیاری از جاذبه‌های مشهور دیگر در اینجا بروید و احتمالاً احساس خواهید کرد که اصلاً از سرزمین اصلی دور نشده اید.

جزیره بینتان (اندونزی)

Bintan Island Indonesia

بخشی از مجمع الجزایر ریائو، این دومین جزیره اندونزی نزدیک به سنگاپور است، در پشت جزیره باتام که به همین نام در مجاورت آن قرار دارد. بینتان با قایق کمتر از یک ساعت با سنگاپور فاصله دارد و این جزیره توسعه‌یافته بیشتر به‌خاطر صف عالی سواحل ماسه سفید و طیف وسیعی از فعالیت‌های ورزشی آبی شناخته شده است.

جزیره سنت جانز

St Johns Island

این جزیره یکی از محبوب ترین جزایر بیرونی سنگاپور است. چند سواحل مناسب برای شنا، رختکن، مکان های پیک نیک و فروشگاه وجود دارد. همچنین می توانید یک خانه ییلاقی برای یک شب در جزیره کرایه کنید و زمانی که همه گردشگران به خانه می روند، از آرامش نهایت استفاده را ببرید. سنت جانز همچنین به دلیل تالاب هایش که به دلیل شن و ماسه در اطراف جزیره از دریا جدا شده اند، شناخته شده است.

جزیره لازاروس

Lazarus Island

برخی می گویند که جزیره لازاروس دارای شگفت انگیزترین ساحل در کل سنگاپور است، با این حال بسیاری از بازدیدکنندگان جزایر پیشرفته تر مانند سنت جان به خود زحمت نمی دهند که برای بازدید از پل، یک گشت کوتاه انجام دهند. برای کسانی که این کار را انجام می دهند، اینجا چیز زیادی وجود ندارد، اما شن و ماسه های سفید دست نخورده طولانی که به خوبی توسط درختان نخل و جنگل های استوایی در پس زمینه کناره شده اند، همگی ارزش پیاده روی را دارند.

پولائو اوبین

Pulau Ubin

جدا از سنتوزا، محبوب ترین مقصد برای مسافران یک روزه که در جزیره اصلی سنگاپور نیست، پولائو اوبین است. این نوار کوچک از زمین بین سنگاپور و مالزی قرار گرفته است و بیشتر به خاطر منطقه تالاب‌هایش که یک زمین بازی عالی برای جویندگان ماجراجویی است، شناخته شده است. علاوه بر فضای سبز فراوان، مسیرهای دوچرخه سواری خوبی نیز وجود دارد و سواحل اینجا نیز بسیار زیبا هستند.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

پل ریالتو در شهر زیبای ونیز، ایتالیا

روسیه

بزرگترین موزه مجموعه نقاشی جهان، موزه ارمیتاژ

روسیه

 کلیسای جامع سنت باسیل مسکو

روسیه

همه چیز درباره کشور زیبای روسیه