۷ قلعه زیبا در آلمان

انتخاب زیباترین قلعه های آلمان از بین ۲۰۰۰۰ قصر، قلعه و عمارت در سراسر کشور کار آسانی نبود. آلمان با بیش از ۲۰۰۰ سال سابقه، بدیهی است که زمان زیادی برای ساختن قلعه داشت. قدیمی ترین در این کشور قلعه Meersburg است که در قرن هفتم ساخته شده است.

بسیاری از قلعه‌ها و کاخ‌های آلمانی که در زیر فهرست شده‌اند، در طول قرن‌های ۱۸ و ۱۹ ساخته یا بازسازی شده‌اند. اکثر آنها دارای آن طراحی افسانه ای متمایز هستند که الهام گرفته از والت دیزنی است. قلعه های آلمانی چه به سبک رومی، باروک، رنسانس و حتی روکوکو باشند، حال و هوای رمانتیک قوی دارند.

قلعه شورین

Schwerin Castle

قلعه شورین خانه ای زیبا و باشکوه در جزیره ای در دریاچه شورینر است. این قلعه در طول تاریخ طولانی خود که به قرن دهم باز می گردد، بارها بازسازی شده است. امروزه از آن به عنوان مقر پارلمان ایالت فدرال مکلنبورگ-فورپومرن استفاده می شود، اما بخش بزرگی از دکوراسیون داخلی آن یک موزه است.

کاخ شارلوتنبورگ

Charlottenburg Palace

کاخ شارلوتنبورگ و باغ وسیع آن که قبلا یک اقامتگاه تابستانی سلطنتی بود، اکنون یکی از جاذبه های گردشگری برلین است. این کاخ که در ابتدا در پایان قرن هفدهم ساخته شد، سبک باروک و روکوکو را در معماری و دکوراسیون داخلی خود در هم می آمیزد. موزه ها و گالری های نمایشگاهی این فرصت را به شما می دهد تا در مورد سلسله های امپراتوری و سلطنتی آلمان اطلاعات کسب کنید.

قلعه نویشوانشتاین

Neuschwanstein Castle

قلعه Neuschwanstein یک کاخ چشمگیر قرن نوزدهمی است که به سبک احیای رومی است. این قلعه در بالای یک تپه سنگی، در نزدیکی مرز با اتریش قرار دارد. این قلعه ای است که الهام بخش والت دیزنی برای ایجاد پادشاهی جادویی است. محیط بت‌های زیبا و شکوه عمارت آن را به یکی از پربازدیدترین قلعه‌های اروپا تبدیل کرده است.

قلعه هوهنزولرن

Hohenzollern Castle

قلعه هوهنزولرن که در بالای کوه هوهنزولرن در جنوب غربی آلمان قرار دارد، در اواسط قرن نوزدهم بر روی خرابه‌های ۲ قلعه قبلی ساخته شد. این ساختمان دارای معماری نظامی در ورودی است، در حالی که بخش کاخ دارای سبک احیای گوتیک است. دکوراسیون داخلی و تزیینات بسیار عالی است و مناظر محله های اطراف به سادگی خیره کننده است.

کاخ زوینگر

Zwinger Palace

کاخ Zwinger یک ملک باشکوه در شمال شهر قدیمی درسدن است. قبلاً به عنوان گالری نمایشگاه و نارنجستان توسط دادگاه درسدن استفاده می شد، اکنون به یک مجموعه ۳ موزه تبدیل شده است. گالری تصاویر قدیمی استادان، مجموعه‌های چینی درسدن، و کابینه سلطنتی ابزارهای ریاضی و فیزیکی را در اینجا خواهید یافت.

این بنا که به سبک باروک شیک ساخته شده و دارای باغی بزرگ با فواره‌ها است، یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های درسدن است. به کافه و رستوران روی پشت بام بروید تا منظره وسیعی از کاخ و قسمت شمالی شهر ببینید.

قلعه هایدلبرگ

Heidelberg Castle

قلعه هایدلبرگ، حتی با وجود اینکه تا حدی ویران شده است، یک بنای باشکوه است که از دامنه تپه Königstuhl شمالی مشرف به شهر قدیمی هایدلبرگ است. ساخته شده از ماسه سنگ، رنگ گرم آن با جنگل سبزی که اطراف آن را احاطه کرده است، در تضاد است.

یکی از اولین ساختمان‌های کاخ رنسانس آلمان، مجسمه‌های باشکوهی را در نمای حیاط ساختمان Ottheinrich به نمایش می‌گذارد. محوطه قلعه همچنین میزبان موزه داروخانه آلمانی، یک رستوران و یک باغ زیبا است.

کاخ نوردکیرشن

Nordkirchen Palace

کاخ نوردکیرشن که اغلب به عنوان «ورسای وستفالیا» شناخته می‌شود، در اوایل قرن هجدهم، تقریباً یک قرن پس از مدل فرانسوی آن، ساخته شد. این کاخ که در مرکز یک پارک ۱۷۰ هکتاری قرار دارد، وسیع‌ترین قصر و دارایی در وستفالن است.

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

گردشگری

پیشنهادهایی برای افزایش سهم گردشگری ایران

اخبار

تعطیلی سراسری موزه‌ها و محوطه‌های تاریخی در تاسوعا و عاشورا

گردشگری دنیا

مهمانان باستانی یک هتل در انگلستان

ترکیه

سهم سریال های ترکی در گردشگری ترکیه