۷ مکان برای تعطیلات زمستان در ترکیه

مناطقی با چشم‌اندازهای جنگلی و کوهستانی، تزئین شده با برف سفید خالص در طول ماه‌های زمستان، به شما این امکان را می‌دهند که از استرس و هرج و مرج شهر شلوغ استراحت کنید. در سال های اخیر، تعطیلات زمستانی در ترکیه بسیار فراگیر شده است. بر این اساس، هتل ها و امکاناتی که ارائه می دهند شروع به متنوع شدن کرده اند.

بورسا – اولوداغ (Bursa – Uludağ)

وقتی صحبت از اسکی، جنگل، کوه و زمستان در ترکیه می شود، اولین آدرسی که به ذهن می رسد، البته اولوداغ است. هتل های اولوداغ سالهاست که یکی از راحت ترین آدرس ها برای تعطیلات در ماه های زمستان بوده است. اولوداغ دارای پیست های بسیار مناسب برای اسکی بازان حرفه ای و آماتور است.

Bursa Uludağ

بولو – آبانت، یدیگولر (Bolu – Abant, Yedigöller)

منطقه یدیگولر یکی از مقاصدی است که می توانید در ماه های زمستان به سفرهای یک روزه بپردازید و در هتل های راحت از مناظر برفی لذت ببرید. یدیگولر در واقع یک پارک ملی است. این پارک ملی که در محدوده استان بولو قرار دارد، دارای یک جنگل انبوه است. برای دیدن این زیبایی های طبیعی می توانید از بین هتل های آبانت یکی را انتخاب کنید.

Bolu Abant Yedigöller

کاپادوکیا (Kapadokya)

شهر افسانه‌ای کاپادوکیا با دودکش‌های پری، شهرهای زیرزمینی و مناظر طبیعی زیبایی‌هایی دارد که همه باید آن‌ها را ببینند. هتل های غارنشین و اتاق های راحت و دیدنی عمارت های تاریخی به شما این امکان را می دهد که تعطیلات آرامی را در هر فصلی داشته باشید. البته کاپادوکیا در زمستان زیبایی خاص خود را دارد.

Kapadokya

ارزروم – پالاندوکن (Erzurum – Palandöken)

یکی از زیباترین و رنگارنگ ترین آدرس ها برای تعطیلات زمستانی در ترکیه ارزروم پالاندوکن است. پالاندوکن که میزبان پیست‌ها و پیست‌های اسکی مشهور جهان است، یکی از بهترین آدرس‌ها برای کسانی است که می‌خواهند با انجام ورزش‌های زمستانی از ماه‌های زمستان لذت ببرند

Erzurum Palandöken

ایلگاز (Ilgaz)

ایلگاز یکی از بهترین مسیرها برای کسانی است که مکان های شلوغ را برای تعطیلات زمستانی ترجیح می دهند. کوه ایلگاز که برای اسکی بسیار مناسب است با پیست های اسکی خود موفق می شود از بازدیدکنندگان خود نمره کامل بگیرد.

Ilgaz

افیون کاراهیسار (Afyonkarahisar)

البته مکان هایی که در فصل زمستان می توانید از آنها دیدن کنید به شهرهای پوشیده از برف محدود نمی شود. اگر می خواهید از سرمای زمستان فرار کنید و استراحت کنید، می توانید آفیون کاراهیسار را انتخاب کنید. افیون شهری است که به خاطر چشمه های آب گرمش معروف است.

Afyonkarahisar

آغوا، استانبول (Ağva, İstanbul)

آغوا یک آدرس محبوب در میان مکان هایی است که در فصل زمستان در استانبول باید از آن بازدید کرد. در دو طرف رودخانه یشیلچای در آغوا مکان های اقامتی وجود دارد. می توانید روز خود را با صرف صبحانه در کنار رودخانه شروع کنید. همچنین می‌توانید با قایق‌گردی در رودخانه بروید و روستاهای آغوا را کشف کنید.

Ağva

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

ایتالیا

اطلاعاتی درباره سفر به رم، ایتالیا

ایتالیا

مکان های دیدنی در فلورانس، ایتالیا

ایتالیا

راهنمای سفر فلورانس ایتالیا

شیراز

بهترین هتل های شیراز