بازگشایی غارعلیصدر

علیرضا قاسمی‌فرزاد درباره بازگشایی غار علیصدر گفت: دو سال است که با شیوع بیماری کرونا غار علیصدر تعطیل بود؛ بنابراین بر اساس تدابیر اندیشیده شده، غار علیصدر از پنجشنبه ۲۶ اسفندماه پذیرای گردشگران است.

همچنین غار علیصدر آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران را دارد و واحدهای خدماتی و اقامتی فعال خواهند بود.

استاندار همدان با بیان اینکه از روز پنجشنبه ۷ بیلبورد تبلیغاتی در ورودی‌ها و خروجی‌های استان نصب و با تبریک سال نو به گردشگران اعلام می‌شود که این غار شگفت انگیز بر روی مسافران باز خواهد بود، تاکید کرد: گردشگران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و زدن واکسن ضروری است.

قاسمی فرزاد یادآوری کرد: با توجه به ایجاد زیرساخت‌های لازم کدهای ملی استعلام و اجازه بازدید به افرادی که حداقل دو دز واکسن کرونا تزریق کردند، داده می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه رونق گردشگری به دلیل ایجاد شغل، تولید ثروت و ارزش افزوده از اولویت‌های اصلی استان همدان در دولت سیزدهم است، اضافه کرد: در حال حاضر با پیگیری‌های جدی که برای ثبت جهانی آثار تاریخی استان همدان از جمله هگمتانه و غار علیصدر در جریان است، به دنبال زمینه سازی رونق صنعت گردشگری هستیم.

در پایان گزارش استاندار همدان فرمود: مثلث گردشگری غرب کشور نیز به منظور معرفی و تبیین جذابیت‌های همدان به گردشگران ایجاد شده است.

منبع:

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

قزوین رتبه اول نقاط حادثه خیز در کشور را دارد

درباره ی پل قاضی زاهد گلپایگان

راه اندازی ۲۴ نوروزگاه در استان البرز

۱۹۴ مدرسه آماده اسکان نوروزی فرهنگیان در کهگیلویه و بویراحمد