بزرگترین غار آبی جهان پذیرای گردشگران نوروزی

 علیرضا قاسمی‌فرزاد درباره بازگشایی غار علیصدر گفت: دو سال است که با شیوع بیماری کرونا غار علیصدر تعطیل بود بنابراین بر اساس تدابیر اندیشیده شده، غار علیصدر از پنجشنبه ۲۶ اسفند ماه پذیرای گردشگران است.

وی با اشاره به اینکه غار علیصدر آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران را دارد و واحدهای خدماتی و اقامتی فعال خواهند بود، افزود: از روز پنجشنبه هفت بیلبورد تبلیغاتی در ورودی‌ها و خروجی‌های استان نصب و با تبریک سال نو به گردشگران اعلام می‌شود که این غار شگفت انگیز بر روی مسافران باز خواهد بود.

قاسمی‌فرزاد با بیان اینکه گردشگران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و زدن واکسن ضروری است، تصریح کرد: با توجه به ایجاد زیرساخت‌های لازم کدهای ملی استعلام و اجازه بازدید به افرادی که حداقل دو دز واکسن کرونا تزریق کردند، داده می‌شود.

استاندار همدان عنوان کرد: رونق گردشگری به دلیل ایجاد شغل، تولید ثروت و ارزش افزوده از اولویت‌های اصلی استان همدان در دولت سیزدهم است.

وی ادامه داد: در حال حاضر با پیگیری‌های جدی که برای ثبت جهانی آثار تاریخی استان همدان از جمله هگمتانه و غار علیصدر در جریان است، به دنبال زمینه سازی رونق صنعت گردشگری هستیم.

به گفته قاسمی‌فرزاد مثلث گردشگری غرب کشور نیز به منظور معرفی و تبیین جذابیت‌های همدان به گردشگران ایجاد شده است.

منبع:

آخرین اخبار و مقالات

اخبار| اصفهان

برگزاری مراسم روز جهانی صنایع دستی در اصفهان

اخبار

گیلان به قطب ورزش‌های دریایی و ساحلی کشور تبدیل می‌شود

گردشگری

کیو؛ درخشان‌ترین دریاچه لرستان

اخبار

برگزاری نخستین جشنواره گلاب‌گیری در رزن