مدارس طرح اسکان هرمزگان افزوده شد

محمد قویدل در بازدید از مدارس طرح اسکان فرهنگیان فرمود: در آغاز فعالیت ستاد اسکان نوروزی ۱۴۰۱ تعداد ۱۳ هزار و ۲۱ کلاس آماده سازی شد و باتوجه به افزایش آمار پذیرش، باافزودن ۳۰ مدرسه تجهیز شده،این تعداد به ۱۵ هزار و ۲۱ کلاس افزایش یافت. تعداد یک مرکز رفاهی دربندرعباس با ۷۰ تخت و ۲ مرکز در قشم با ۱۱۹ تخت ،درکنار مدارس اسکان فرهنگیان را تامین می کند.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با قدردانی از زحمات همکاران ستاداسکان از استان تا مناطق آموزشی تصریح استان کرد: گذران تعطیلاتی پر از خاطرات زیبا در استان هرمزگان را برای مهمانان نوروزی، آرزومندم.

رییس ستاد اسکان استان هرمزگان با اعلام تعداد ۶۲ هزار و۷۱۲ نفر روز مهمان فرهنگی در حوزه های ستادی استان ، ستاد اسکان آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس را پیشرو در پذیرش و اسکان اعلام نمود.

قویدل گفت: وسعت مناطق و تعداد فضاهای آموزشی در امر پذیرش مهمان فرهنگی در نوروز ، در افزایش آمار پذیرش ستادها موثر است و آموزش و پرورش ناحیه یک با داشتن این ویژگی، در دومین روز فعالیت ستاد، با تعداد یک هزار و ۵۴۳ مسافر، آمار پذیرش بالاتری داشته است.

وی افزود: آمار پذیرش مهمان فرهنگی در سراسر استان هرمزگان، به ۶۲ هزار و۷۱۲ نفر روز افزایش یافته که این تعداد در قالب ۹هزار و۲۶۰ خانوار فرهنگی جای دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش و رییس ستاد اسکان استان هرمزگان گفت: دوم فروردین ۱۴۰۱ در مراکز رفاهی تعداد۲ هزار و ۳۸۵ نفر و در مدارس سراسر استان تعداد ۱۸ هزار و ۵۱۹ نفر مهمان فرهنگی از فضای اسکان برخوردار شدند.

منبع:

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

قزوین رتبه اول نقاط حادثه خیز در کشور را دارد

درباره ی پل قاضی زاهد گلپایگان

راه اندازی ۲۴ نوروزگاه در استان البرز

۱۹۴ مدرسه آماده اسکان نوروزی فرهنگیان در کهگیلویه و بویراحمد