مقصدی عجیب برای رونالدو!

به گزارش ردبلیط؛  این ستاره پرتغالی در این مصاحبه مدعی شد که این باشگاه به او خیانت کرده و در عین حال گفت که دیگر هیچ احترامی برای اریک تن‌هاخ قائل نیست چون این مربی هم احترامی برای او قائل نبوده است.

این اظهارات انتقادهای بسیاری را از او به دنبال داشت و به نظر می‌رسد که بازگشت او به منچستریونایتد پس از پایان رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر عملا غیرممکن خواهد بود.

پیش از این گفته شده بود که دیوید بکام علاقه بسیار زیادی به جذب این بازیکن و استفاده از او در اینترمیامی دارد و حالا به نظر می‌رسد که زمان مناسبی برای این کار است.

تلاش بکام برای دزدیدن رونالدو

روزنامه انگلیسی سان خبر داده است که بکام تماس‌هایی با نمایندگان و مدیر برنامه این بازیکن داشته و به آنها اعلام کرده که آماده است تا مذاکرات جدی برای انتقال او به لیگ فوتبال آمریکا را آغاز کند.

در این خبر همچنین آمده است که نمایندگان و نزدیکان رونالدو از پیشنهاد بکام استقبال کرده و واکنش مثبتی به حضور در این باشگاه که مالکیت آن برعهده این بازیکن سابق منچستریونایتد است نشان داده‌اند.

این در حالی است که پیش از این بسیاری مدعی شده بودند که بکام قصد دارد لیونل مسی را نیز به خدمت بگیرد و در حال بررسی شرایط جذب او نیز هست.

منبع:
ورزش سه

نویسنده

آخرین اخبار و مقالات

قزوین رتبه اول نقاط حادثه خیز در کشور را دارد

درباره ی پل قاضی زاهد گلپایگان

راه اندازی ۲۴ نوروزگاه در استان البرز

۱۹۴ مدرسه آماده اسکان نوروزی فرهنگیان در کهگیلویه و بویراحمد