نگران خروج رامسر از چرخه گردشگری هستیم

به گزارش ردبلیط؛ ابراهیم شیرود عشوریان صبح یکشنبه در کارگروه گردشگری شهرستان گفت: ما در شهرستان رامسر از زیر ساخت‌های خوبی برخوردار نیستیم و این موجب می‌شود که مسافر و گردشگر تمایلی به گردش در شهرستان ندارد.

وی ضمن ابراز نگرانی در خصوص خارج شدن رامسر از چرخه گردشگری افزود: من حقیقتاً نگران هستم تا ما ضعیف عمل کنیم و مشکلات باعث شود رامسر با وجود زیبایی‌ها و جاذبه‌های بسیار از چرخه گردشگری خارج شود.

فرماندار رامسر گفت: ۱۰ درصد تخت‌های بیمارستانی باید برای گردشگری سلامت بین المللی تخصیص یابد.

وی همچنین بر امنیت گردشگری تاکید کرد و گفت: امنیت گردشگران و مسافرانی که به رامسر سفر می‌کنند بسیار مهم، حائز اهمیت و باید تأمین شود چرا که ما بعنوان میزبان باید خیال مسافر و گردشگر را آسوده سازیم تا گردشگر با خیالی راحت به سفر خود ادامه دهد.

وی گفت: ما به عنوان میزبان گردشگران باید تمهیدات لازم را برای ایام نوروز که پیک میزان مسافر در شهرستان رامسر بالاست بیاندیشیم و رسم مهمان نوازی که بر ضمه ماست را به جا بیاوریم.

در ادامه سحر خیز رئیس اداره گردشگری و میراث فرهنگی شهرستان رامسر اصلی ترین کار در حوزه گردشگری را بر عهده دفاتر و راهنمایان دانست و خواستار حضور راهنمایان در هتل‌ها شد و اظهار داشت: حضور راهنمایان در مکان‌هایی نظیر هتل‌های رامسر، موزه‌ی شهدای رامسر و نظیر آنها شد تا گردشگران با برنامه به سفر خود ادامه دهند و از این مدتی که در رامسر اقامت دارند رضایت کامل داشته باشند.

وی همچنین مطرح کرد؛ ما در شهرستان نیازمند این هستیم تا همانند کیوسک‌های خانه مسافر، کیوسک‌هایی ایجاد کنیم تا راهنمایان گردشگری با حضور در آنجا آماده استقبال از مسافران باشند.

سحر خیز گفت: ما باید برنامه ریزی کنیم تا محتوای گردشگری برای مسافران و جامعه هدفی خود تولید کنیم تا گردشگران با دیدن محتوای تولید شده به جاذبه‌های گردشگری علاقمند شوند.

منبع:

آخرین اخبار و مقالات

اخبار| اصفهان

برگزاری مراسم روز جهانی صنایع دستی در اصفهان

اخبار

گیلان به قطب ورزش‌های دریایی و ساحلی کشور تبدیل می‌شود

گردشگری

کیو؛ درخشان‌ترین دریاچه لرستان

اخبار

برگزاری نخستین جشنواره گلاب‌گیری در رزن