کوش آداسی؛ جزیره ای دنج کشور ترکیه

به گزارش ردبلیط؛ وقتی صحبت از سفر به ترکیه می‌افتد ممکن است که اکثر افراد به فکر بازدید کردن از مناطقی مثل ازمیر و استانبول‌ صرفا بخاطر سفر بیفتند غافل از اینکه در خارج از هیاهوی شهر، مناطق بسیار زیبایی برای دیدن کردن وجود دارند. در ۹۰ کیلومتری شهر ازمیر منطقه‌ای قرار دارد که لذت بردن از سواحل نیلگون آن هزار بار به از کلافه شدن در هیاهوی شهر است. ساحل محبوب کوش آداسی که به معنای جزیره پرنده است، ساحلی بسیار بکر و زیبا است که همچنان دست نخوره باقی مانده و افراد زیادی وجود ندارند که از وجود آن مطلع باشند. اگر قصد سفر به ترکیه و لذت بردن از مناطق بکر و البته ساحلی را دارید پیشنهاد ما به شما این است که حتما از این منطقه دیدن کنید. با ما همراه باشید تا درباره این منطقه زیبا بیشتر بدانید.

چه مکان‌های دیدنی در کوش آداسی قرار دارند؟

  • سواحل بسیار زیبا: از آنجایی که مناطق ساحلی نسبت به بقیه مکان‌های توریستی از محبوبیت بهتری در میان مردم برخوردار هستند در این مناطق دولت سعی می‌کند با فراهم آوردن امکانات رفاهی در کنار امکانات تفریحی گردشگران بیشتری را به این منطقه جذب کند. از همین رو هزینه‌هایی که در اسکله دیدنی کوش آداسی ساخته شده است تحیر همگان را برمی‌انگیزد. اگر از این شهر دیدن کردید اسکله جزیره پرنده بهترین مکان برای بازدید و وقت گذرانی کردن شماست.
  • غار زئوس: غار زئوس جزو معدود غارهایی است که شما اجازه شنا کردن در آن را دارید. شنا کردن در آب‌های شفاف آن می‌تواند لذت بسیار زیادی را به شما منتقل کند.
  • حمام ترکی: وجود داشتن حمام عمومی ترکی تجربه‌ای است که می‌تواند برای افراد لذت بخش و خاص باشد. پیشنهاد ما به شما این است که لذت حمام کردن به سبک ترکی در حمام‌هایی با معماری ترکی را از دست ندهید.
  • ساحل  lady: این ساحل که در گذشته فقط به بانوان اختصاص داشته و هیچ مردی اجازه ورود به آن را نداشت اکنون درهایش را به روی آقایان نیز باز کرده تا آنان نیز بتوانند از زیبایی بی‌نظیر این منطقه به همراه تمامی امکانات تفریحی و رفاهی که در این ساحل قرار دارند استفاده کنند.
  • بازدید از مکان‌های تاریخی و باستانی: مناطق باستانی که در کوش آداسی قرار دارند برای افرادی که اهل گردشگری تاریخی هستند مناسب است. سازه افسوس در شهر کوش آداسی جزو یکی از زیباترین و البته پربازدیدترین مناطق باستانی این شهر است. خانه مریم مقدس و پرینه از جمله مکان‌های دیگری هستند که در این منطقه زیبا قرار دارند.
  • معبد آرتمیس: معبد آرتمیس که مربوط به زمان روم باستان است نیز از دیگر مکان‌هایی است که هر ساله افراد زیادی را به جزیره پرنده جذب می‌کند.

بهترین زمان برای سفر کردن به کوش آداسی چه زمانی است؟

جزیره پرنده هیچ خط هواپیمایی ندارد و برای سفر به آن باید از راه زمینی سفر کنید. فصل تابستان یکی از شلوغ‌ترین فصل‌های ممکن برای سفر کردن است. پیشنهاد ما به شما این است که برای سفر کردن روزهایی از بین ماه می تا اکتبر را انتخاب کنید چراکه آگوست و جولای شلوغ‌ترین زمان ممکن برای سفر کردن هستند.

منبع:
سلام نو

آخرین اخبار و مقالات

اخبار| ترکیه

چشم‌انداز سفرهای اروپایی بدون دریافت ویزا پیش‌روی رای‌دهندگان در ترکیه

اخبار

جلوگیری از ورود خودروهای غیربومی به بافت تاریخی

اخبار

لایحه حمایت از ایرانیان خارج از کشور چیست؟

اخبار

توسعه روابط گردشگری با عربستان در دستور کار قرار می‌گیرد